Výrobky „Nara Natur“ jsou ryze kavkazské speciality, obsahující přírodní suroviny bez jakýchkoliv umělých látek.

O nás

V roce 1993 jsme se rozhodli opustit rodnou Arménii a usadit se v České republice. Zde jsme našli nový domov. V tomto roce začíná historie podnikání naší rodiny.
Nápad vyrábět naše chutné speciální výrobky z ryze přírodních zdrojů se zrodil v roce 2000. V tomto roce jsme provozovali obchod s potravinami. V počátcích výroby jsme našimi produkty obdarovávali naše zákazníky a známé. Rok od roku rostla poptávka po těchto potravinářských produktech.
Poptávku a zvyšující se zájem o tyto výrobky jsme brali velmi váženě. Aby byl uspokojen rostoucí zájem o tyto produkty, tak jsme v roce 2007 zřídili nové moderní výrobní prostory. V roce 2011 byla vytvořena ochranná známka s názvem „Nara Natur“.
V roce 2013 jsme inovovali naši výrobu a nakoupili nová technologická zařízení. Realizovaná investice byla ve výši více jak 3 000 000,- korun.
Tyto staroarménské speciality dodáváme nejen na český trh ale i na trh francouzský, německý, slovenský a holandský.
Díky tomu, že naše výrobky neobsahují žádné emulgátory, barviva, koncentráty ani práškové látky a jsou vyrobeny plně ze 100% ovoce, té nejvyšší kvality, dozrávajícího v sadech jižní Moravy jsou naše výrobky dodávány do prodejen se zdravou výživou. Jelikož našim cílem je nejvyšší kvalita a snaha uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků jsou veškeré ingredience vybírány s pečlivostí a důrazem na prvotřídní kvalitu. Chceme se podělit s našimi zákazníky o netradiční výrobky a nabídnout jim kousek arménského slunce ukrytého v ovocných trubičkách a sladkém sudžuchu. Garantujeme, že výrobky od „Nara Natur“ jsou vždy přírodní a nezávadné!

S přáním hezkého dne a dobré chuti
Nara Natur

Naše výrobna